Użytkownik niezalogowany

Oferta dla Internautów

Krótkie przedstawienie oferty

Warto przeczytać o tej ofercie...

Oferta skierowana jest do szerokiego grona osób zainteresowanych korzystaniem ze stron internetowych. Ponadto stanowi propozycję skierowaną do osób, które chciałyby posiadać własną bazę stron internetowych. Zakładając konto na tym portalu uzyskasz możliwość stworzenia własnej, niepowtarzalnej bazy linków, z której będziesz mógł skorzystać zawsze, kiedy zechcesz. Mając konto na tej stronie, nie będziesz musiał pamiętać adresów swoich ulubionych stron. Dodatkową zaletą okaże się możliwość posegregowania adresów w dowolne kategorie.

Poznajmy się

Rozpoczynamy działalność w zakresie tworzenia stron, witryn średnich i portali internetowych. Jesteśmy zainteresowani waszymi opiniami na temat użyteczności i funkcjonalności tego portalu. Przekazane opinie posłużą nam w kreowaniu coraz lepszego i rozwijającego się portalu, który może być użyteczny dla wielu osób w zdobywaniu wiedzy i surfowaniu po stronach internetowych.
Zapraszamy do współpracy.

Zespół portalu - bazalinkow.pl

Przeznaczenie witryny


Jak sama nazwa wskazuje, witryna służy do przechowywania linków do stron internetowych. W dobie rozkwitu i popularności Internetu „surfowanie” po stronach internetowych stało się codziennością. Zdarza nam się natknąć na portale lub strony, które nas zainteresują. Przydałby się podręczny notes, w którym zapisalibyśmy te strony, aby do nich powrócić za jakiś czas, gdy zajdzie taka potrzeba.


Czytaj więcej

Oferta dla internautów


Oferta skierowana jest do szerokiego grona osób zainteresowanych korzystaniem ze stron internetowych. Ponadto stanowi propozycję skierowaną do osób, które chciałyby posiadać własną bazę stron internetowych. Zakładając konto na tym portalu uzyskasz możliwość stworzenia własnej, niepowtarzalnej bazy linków, z której będziesz mógł skorzystać zawsze, kiedy zechcesz.


Czytaj więcej

Szybkie wyszukiwanie


Zapis ulubionych linków w poszczególnych kategoriach umożliwia nam pewien porządek katalogowania naszego zbioru linków. Niemniej w sytuacji gdy będziemy miec dużą liczbę kategorii, chcąc odnaleź ulubiony link należy trafnie wybra kategorię, co zwiększa czas i zmusza nas do pamiętania lub sprawdzenia czy nasz link znajduje się w wybranej kategorii. Zaletą poprawionej wersji - bazalinkow.pl jest możliwoś szybkiego odnalezienia pożądanego linku.


Czytaj więcej