Użytkownik niezalogowany
Szybkie wyszukiwanie
Nowa jakość, nowe możliwości

Warto poznać nowe możliwości...

Zapis ulubionych linków w poszczególnych kategoriach umożliwia nam pewien porządek katalogowania naszego zbioru linków. W sytuacji, gdy będziemy mieć dużą liczbę kategorii i wiele linków w tych kategoriach, chcąc odnaleźć ulubiony link, należy trafnie wybrać kategorię. Zaletą nowej wersji - bazalinkow.pl jest możliwość szybkiego odnalezienia pożądanego linku. Wystarczy abyś pamiętał frazę zapisanej nazwy linku, a system podpowie Ci możliwe linki z istniejącą frazą. Raczej każdy korzystał z bardzo popularnej wyszukiwarki google.pl, tutaj zasada działa jest podobna. Brzmi zachęcająco. Zatem zapraszamy do korzystania z naszego portalu - bazalinkow.pl

Przeznaczenie witryny


Jak sama nazwa wskazuje, witryna służy do przechowywania linków do stron internetowych. W dobie rozkwitu i popularności Internetu „surfowanie” po stronach internetowych stało się codziennością. Zdarza nam się natknąć na portale lub strony, które nas zainteresują. Przydałby się podręczny notes, w którym zapisalibyśmy te strony, aby do nich powrócić za jakiś czas, gdy zajdzie taka potrzeba.


Czytaj więcej

Oferta dla internautów


Oferta skierowana jest do szerokiego grona osób zainteresowanych korzystaniem ze stron internetowych. Ponadto stanowi propozycję skierowaną do osób, które chciałyby posiadać własną bazę stron internetowych. Zakładając konto na tym portalu uzyskasz możliwość stworzenia własnej, niepowtarzalnej bazy linków, z której będziesz mógł skorzystać zawsze, kiedy zechcesz.


Czytaj więcej

Szybkie wyszukiwanie


Zapis ulubionych linków w poszczególnych kategoriach umożliwia nam pewien porządek katalogowania naszego zbioru linków. Niemniej w sytuacji gdy będziemy miec dużą liczbę kategorii, chcąc odnaleź ulubiony link należy trafnie wybra kategorię, co zwiększa czas i zmusza nas do pamiętania lub sprawdzenia czy nasz link znajduje się w wybranej kategorii. Zaletą poprawionej wersji - bazalinkow.pl jest możliwoś szybkiego odnalezienia pożądanego linku.


Czytaj więcej