Użytkownik niezalogowany

KONTAKT

Możliwość przesłania wiadomości do serwisu - bazalinkow.pl

Rezygnacja

Przeznaczenie witryny


Jak sama nazwa wskazuje, witryna służy do przechowywania linków do stron internetowych. W dobie rozkwitu i popularności Internetu „surfowanie” po stronach internetowych stało się codziennością. Zdarza nam się natknąć na portale lub strony, które nas zainteresują. Przydałby się podręczny notes, w którym zapisalibyśmy te strony, aby do nich powrócić za jakiś czas, gdy zajdzie taka potrzeba.


Czytaj więcej

Oferta dla internautów


Oferta skierowana jest do szerokiego grona osób zainteresowanych korzystaniem ze stron internetowych. Ponadto stanowi propozycję skierowaną do osób, które chciałyby posiadać własną bazę stron internetowych. Zakładając konto na tym portalu uzyskasz możliwość stworzenia własnej, niepowtarzalnej bazy linków, z której będziesz mógł skorzystać zawsze, kiedy zechcesz.


Czytaj więcej

Szybkie wyszukiwanie


Zapis ulubionych linków w poszczególnych kategoriach umożliwia nam pewien porządek katalogowania naszego zbioru linków. Niemniej w sytuacji gdy będziemy miec dużą liczbę kategorii, chcąc odnaleź ulubiony link należy trafnie wybra kategorię, co zwiększa czas i zmusza nas do pamiętania lub sprawdzenia czy nasz link znajduje się w wybranej kategorii. Zaletą poprawionej wersji - bazalinkow.pl jest możliwoś szybkiego odnalezienia pożądanego linku.


Czytaj więcej